Pinka!

sebakopik
sebakopik przypiął

Sully Cały Film Lektor PL

w

Gadżety

około 1 rok temu (01.12.2016 16:37:14)
Sully Cały Film Lektor PL
Przypnij! Lubię to
Przypnij 1

Sully Cały Film Lektor PL

Player 1: http://vodhd.pl/2/34261
Player 2: http://serialefilmy.pl/sully-caly-film-lektor-pl
Pobierz za darmo: http://pobierzgo.pl/pobierz/sully-caly-film-lektor-pl

Sully Cały Film Opis: Historia Chesleya "Sully'ego" Sullenbergera, pilota który wylądował uszkodzonym samolotem pasażerskim na rzece Hudson.
Sully Cały Film Lektor PL Recenzja:
Świat potrzebuje bohaterów. Tego uczymy się od pierwszego oddechu. Jak mantra myśl tę powtarza każda bajka opowiadana na dobranoc, a także większość filmów, książek i przedstawień. Ale co się stanie, kiedy bohater rzeczywiście pojawia się wśród nas? Czy przyjmiemy go z otwartymi ramionami? A może znajdą się tacy, którzy za Tiną Turner zaśpiewają "We don't need another hero"? Z tymi pytaniami zmaga się Clint Eastwood w swoim najnowszym filmie – "Sully".

Odpowiedzi, jakie serwuje nam reżyser, nie podnoszą na duchu. Wykorzystując prawdziwe wydarzenia, do których doszło w Nowym Jorku 15 stycznia 2009 roku, Eastwood pokazuje, jak wspaniała idea zostaje wynaturzona przez świat jednocześnie zgłodniały heroicznych czynów i przeżarty bezdusznym cynizmem, który uniemożliwia zaakceptowanie bohaterstwa. W "Sullym" widzimy, jak rzeczywista postać – pilot samolotu linii Airways, który awaryjnie wylądował na rzece Hudson – zostaje przekształcona w wirtualny byt medialny. Chesley Sullenberger przestaje istnieć zastąpiony wykreowanym przez dziennikarzy tworem o jego twarzy, głosie i postawie. To nim zachwycają się zwykli ludzie, uznając go za swoją własność, obiekt projekcji nadziei i frustracji – to pod ich ciężarem ugina się prawdziwy Sully. Inni zaś kwestionują jego bohaterstwo, rzucając mu w twarz twardymi dowodami, które sugerują, że popełnił błąd, że tylko cudem nie zabił ponad 150 osób. Eastwood, prezentując kulisy śledztwa w sprawie wypadku prowadzonego przez Narodową Radę Bezpieczeństwa Transportu, demaskuje ukrytą w ludziach wadę wrodzoną, która każe obalać herosów, szukać dziury w całym. Jakby cudzy akt heroizmu zagrażał naszej własnej samoocenie, podając w wątpliwość nasze cnoty.

Ten ciekawy temat w rękach Eastwooda nie przekształcił się w wielkie kino. Przede wszystkim dlatego, że reżyser od samego początku daje jasno do zrozumienia, że gra tu znaczonymi kartami. Oczywiście nie ma nic złego w tym, że reżyser ma konkretną tezę, którą chce udowodnić. Ale w przypadku "Sully'ego" jego poparcie dla tytułowego bohatera robiłoby zdecydowanie większe wrażenie, gdyby nie było czytelne od pierwszej sceny. Zwodząc widzów sugestiami, że nie do końca wierzy w wersję prezentowaną przez Sullenbergera, i silniejszym akcentowaniem wątpliwości, jakie rodzą się w samym pilocie, mógł wypracować sobie sytuację, w której finał miałby moc ognia oczyszczającego.
Sully Cda Słowa kluczowe:
sully cda, sully erna, sully zalukaj, sully online pl, sully trailer, sully chomikuj, sully movie, sully imdb, sully zwiastun, sully napisy, sully, sully filmweb, sully alltube, sully aldo, sully ang, sully cały film, sully cinema city, sully clint eastwood, sully cda 2016, sully film online, sully film premiera, sully film cda, sully film chomikuj, sully full movie, sully film kino, sully film pl, sully film online pl

Zaloguj się, aby móc komentować